Doručenie

Spôsoby dopravy

V našom eshope si zakladáme na kvalitnom a spoľahlivom doručovaní vašich objednávok. Preto sme pripravili viacero spôsobov dopravy, aby sme vyhoveli rôznym potrebám našich zákazníkov. Sledujte nižšie uvedené možnosti a vyberte si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim preferenciám.

DPD

Objednávky sú doručované prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Pri objednávke do 70 €  je táto doprava spoplatnená sumou 4.50€ s DPH.  Ak si zákazník zvolí platbu na dobierku (hotovosť/karta) je potrebné si prirátať poplatok 1€ s DPH. Pri objednávkach nad 70 € s DPH je doprava zdarma

Dodávanie zásielok je zabezpečované spolupracovníkmi spoločnosti DPD po prvé uzamykateľné dvere objektu na adrese príjemcu zásielky, prípadne po  vstupnú závoru areálu. Spolupracovník spoločnosti DPD nie je povinný doručiť zásielku na poschodie, k výťahu alebo do bytu. Dodanie zásielky môže byť pozastavené, ak je spolupracovník spoločnosti DPD povinný na príjemcu čakať, pokiaľ sa ten nenachádza na adrese/mieste doručenia, alebo príjemca nie je zastihnuteľný ani na tretí pokus, resp. zásielku odmietne prevziať. V takom prípade zásielka bude bez zbytočného odkladu vrátená odosielateľovi.

Slovenská pošta 

V rámci Slovenska odosielame tovar Slovenskou poštou. Cena prepravy pri platbe vopred je 4,5€ s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 5,5€ s DPH. Neplatí pre nadrozmerné balíky (lyže, snowboard a pod.), ktoré odosielame výlučne kuriérom SPS. Balíky sa doručujú na poštu, nie na adresu!

Packeta

V rámci Slovenska odosielame tovar na výdajné miesta prostredníctvom Packety. Pri objednávke do 80 €  je táto doprava spoplatnená sumou 4 € s DPH.  Ak si zákazník zvolí platbu dobierkou (hotovosť) je potrebné si prirátať poplatok 1€ s DPH. Pri objednávkach nad 80 € s DPH je doprava zdarma.  Doprava sa nedá využiť pre nadrozmerné balíky (lyže, snowboard a pod.) , ktoré odosielame výlučne kuriérom SPS. 

  • max. rozmer cca 60x50x40cm, max. 5kg
  • max. rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
  • max. súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm 
  • hodnota dobierky max. 700 EUR
  • môžete si vybrať viac ako tisíc odberných miest po celej SR
  • zásielku je možné vyzdvihnúť do 5 dní
  • doručenie tovaru na odberné miesto očakávajte do 1 - 3 pracovných dní
  • pri dobierke do ČR je prepočet sumy do meny CZK v kompetencii prepravcu - Packeta

Doprava do Českej republiky

Po odoslaní objednávky Vám bude prepočítaná a zaslaná celková cena objednávky v CZK podľa aktuálneho kurzu NBS ku dňu objednávky.  Cena prepravy pri platbe vopred je 7,5€ s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 8,5€ s DPH. Uvedené platí len so zvolenou dopravou SPS kuriér. Pri zaslaní tovaru cez spol. Packeta je cena prepravy 5€ s DPH pri platbe vopred, pri dobierke je cena prepravy cez Packetu 6€ s DPH.