Zážitky pod holým nebom bývajú tie najlepšie

Zapožičaj si stany HEIMPLANET

Pustite sa do dobrodružstva a prežite nezabudnuteľné zážitky! Bez ohľadu na to, či snívate o romantickom pobyte pod hviezdami alebo sa chystáte na koncert so svojimi priateľmi, my sme tu preto, aby sme vám zabezpečili všetko potrebné. Stačí si naplánovať svoje dobrodružstvo a my sa postaráme o Vaše vybavenie.

Je to jednoduché

Naše stany na prenájom postavíte za menej ako minútu. Postaviť ich zvládnete aj v prípade, že ste nikdy stan nestavali. Konštrukciu stanu jednoducho nafúknete priloženou pumpou. Ak nemáte vlastný stan, alebo len chcete vyskúšať nekonvenčný stan - stany HEIMPLANET sú pre Vás ideálna voľba.

Zarezervujte si ešte dnes termín prenájmu!

Na výber máte 4 typy stanov

Naši zákazníci o nás povedali

Martin T.

Cestovali sme po Slovensku s celou rodinou a vaše nafukovacie stany boli perfektné. Našli sme si krásne miesta na kempovanie a stan nám poskytol všetko, čo sme potrebovali pre príjemný pobyt. Vrelo odporúčam!

Tibor V.

S vašimi stanmi sme absolvovali rodinnú dovolenku v Slovinsku. S týmito stanmi sme boli maximálne spokojní. Ľahko sa prenášali a ich postavenie nám nezabralo veľa času. Odporúčame to každému, kto chce stráviť čas v prírode a zároveň si užiť pohodlie.

Alexandra M.

Prenajali sme si stan na výlet do Vysokých Tatier. Stan bol veľmi ľahký, praktický a zároveň nám poskytol všetko, čo sme potrebovali pre pohodlný pobyt. Boli sme veľmi spokojní. Jediný problém sme mali pri balení stanu, chvíľu nám trvalo, kým sme pochopili, ako stan správne poskladať.

Andrej B.

Nafukovací stan sme si prenajali na festival a môžem len odporučiť. Boli sme prekvapení ako veľa znesie. Prišla silná búrka a stan dokázal odolať veľmi silnému vetru a dažďu, čo bolo pre nás na festivale veľmi dôležité. Ďakujeme za skvelý zážitok!

Najčastejšie otázky